Ikaria - Esteria
Pokud zde nejste Registrovaný tak se registrujte. v Jinem připadě se příhlašte , Kontaktujte Admina nebo Odejděte.
Ikaria - Esteria
Pokud zde nejste Registrovaný tak se registrujte. v Jinem připadě se příhlašte , Kontaktujte Admina nebo Odejděte.
Ikaria - Esteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ikaria - Esteria

Ikaria Story
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ranak v plamenech.

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptySun Apr 14, 2013 3:28 pm

mala vesnička žijici aby krmila hlidka Tzulanovy armady. Vesnice Redwood ktera patři pod Tzulanovou armadu. zatim se nikdo neodvažil odporovat. všichni věděly co je zato čeka a tak tvrdě makaly pro Tzulanovou armadu. Vykaceni lesu, kovani zbrani. řezani šipu. natahovani tětiv na luky a podobně. přesně to bylo misto kde jsi žil ty. den byl stejny jako každy jiny. hlidka složena z 8 těžce ozbrojenych Tzulanovych vojaku u kterych ses neodvažil ani řict jestli ještě patři mezi normalni rasu. obchazely vesnici a hlidaly to aby vesničane makaly tak jak maji.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Nicoglow15

Nicoglow15


Posts : 19
Join date : 27. 03. 13

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptySun Apr 14, 2013 3:38 pm

Je den jako každý jiný znovu a znovu procházím kolem té pekelné hlídky,na vteřinu jsem se zahleděl do jejich rudých žhnoucích očích a okamžitě mi z toho přejel mráz po zádech.Rozhodl jsem se tedy,že si raději půjdu po svích a nebudu hlídku nějak provokovat.Den mé pomsty jednou přijde(řekl jsem si v duchu)
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptySun Apr 14, 2013 3:49 pm

prochazel jsi zrovna kolem hlidky. vypadalo to že si tě nevšima. ale pak jsi zaznamenal změnu. jeden z nich se vydal přimo zatebou.
"HEJ TY FLAKAČI!" rozkřiknul natebe a došel k tobě. přimo si vynutil to aby ses naněj otočil. "Dones mi sem nějaky chlast a něco k jidlu a raději si makní nerad čekam!"
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Nicoglow15

Nicoglow15


Posts : 19
Join date : 27. 03. 13

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptySun Apr 14, 2013 3:52 pm

V ten okamžik co jsem se na něj otočil jsem strnul hrůzou a pronesl jen : "A-a-a-ano pane" šel jsem tedy do místní taverny a řekl,že si jedno to stvoření od hlídky přeje něco k jídlu a pití.Hostinský mi tedy dal co jsem potřeboval a řekl: "Jdi rychle, poslední,který ho nechal čekat skončil s mašlí na krku".


Naposledy upravil Nicoglow15 dne Sun Apr 14, 2013 3:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptySun Apr 14, 2013 3:57 pm

Donesl jsi tomu co si to vyžadalo převzal to a napil se taliř si položil na špalik pak se ale podival zpět na tebe. "Hej naco čekaš vrať se do prace! až už tě tu nevidim!" pote se otočil zpět ke svemu taliři.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Nicoglow15

Nicoglow15


Posts : 19
Join date : 27. 03. 13

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptySun Apr 14, 2013 3:58 pm

Vrátil jsem se tedy do práce jak po mě požadoval a v duchu si říkal: "udav se tím!"
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptySun Apr 14, 2013 4:03 pm

Ani si neodešel zrovna moc daleko když jsi zaslechl něco tvrdeho dopadnout na zem a pote když se korbel roztřišti o zem. pokud by ses otočil všimnul sis že ten jenž mu dal najest pravě teď leži na zemi a z pusy mu teče pěna.
"Ten otrok otravil Greho! Chyťte ho! hci ho živeho!" nahle se ti všichni lidi vyhnuli a stranily si bokem. bylo to proto že 6 z hlidky se zatebou rozběhly. teď ti važně šlo asi už o život.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Nicoglow15

Nicoglow15


Posts : 19
Join date : 27. 03. 13

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptySun Apr 14, 2013 4:07 pm

Začel jsem utíkat jako by mi šlo o život,o který mi teď opravdu šlo.Zaběhl jsem domů a bleskově jsem posbíral to nejnutnější na cestu.Vyběhl jsem z domova a pokračoval v běhu co nejdál od té pekelné hlídky
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptySun Apr 14, 2013 4:16 pm

Utikal jsi poměrně dlouho až ti dokonce přišlo že už tě nepronasleduji. ale to už jsi byl hluboko v lesich ani jsi vlastně nevěděl už odkud jsi přišel nebo kde jsi. vše šlo tak narychlo .
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Nicoglow15

Nicoglow15


Posts : 19
Join date : 27. 03. 13

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptySun Apr 14, 2013 4:18 pm

Zastavil jsem se abych se vydýchal a trochu si odpočinul.Po krátkém odpočinku jsem se vydal na průzkum lesa do nějž jsem zaběhl.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptySun Apr 14, 2013 5:01 pm

prochazel jsi se po lese. zjistil jsi že nejsi daleko od vesnice. protože po hlubšim pruzkumu jsi přišel nato že ti to tu je povědome. mohl jsi se vratit , vydat do hor, na moře nebo do Moonwoodu už tak ale vypadalo že se bliži k odpolednu.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Nicoglow15

Nicoglow15


Posts : 19
Join date : 27. 03. 13

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptyFri Apr 19, 2013 1:45 pm

měl bych se vrátit nemohu tam přece ty ubohé obyvatele nechat napospas těm potvorám ale proti takové přesile nemám sám zhola žádnou šanci zaživa ze mě stáhnou kůži pokud se tam vrátím.měl bych si najít někoho kdo by mi s tímhle problémem mohl pomoct.
Návrat nahoru Goto down
Nicoglow15

Nicoglow15


Posts : 19
Join date : 27. 03. 13

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptyFri Apr 26, 2013 8:53 pm

"vydám se do MoonWoodu a pokusím se najít nějakou pomoc"
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptyMon Apr 29, 2013 5:19 am

Po chvily cesty se les měnil byl hustějši a temnějši až jsi Dorazil do Moonwodu Lesní vesničky ktera byla obyvana jak Lidma tak Elfama. všichni se označovaly zvlaštnimy tetovanimy po obličeji. Po chvily si tě všimnul jeden mladik vypadal tak na 18-20 "Hej ty, Jo ty jseš v pořadku?" nečekal a ihned ti podal čutoru s vodou aby ses napil. bylo moc dobře vydět jak jseš unaveny jen tím jak se tve tělo drželo po te cestě taktež zato ale mohla ta zbroj co sis sebou tahl celou tu cestu. "Co se stalo? v zhledem směru od kud jsi sem došel musíš pochazet s Otrokařske linie spravně? Víš co posaď se a pověz mi vše co se stalo" Dotahl tě k lavičce ve stinu střechy jedne chalupy.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Nicoglow15

Nicoglow15


Posts : 19
Join date : 27. 03. 13

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptyTue Apr 30, 2013 1:39 pm

"Ano pocházím z otrokářskě vesnice.Musel jsem z toho místa rychle utéct protože ta monstra co to tam střeží se mě pokusily chytit.Tak jsem utekl do lesa a snažil jsem se najít pomoc pro tu ubohou vesnici a její obyvatele.A tak jsem se dostal až sem.Myslíš,že by jste mi s tímto problémem mohli pomoci?"
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptyTue Apr 30, 2013 2:03 pm

Mladik se rozhlednul, Bylo vydět že čim vic jsi mu toho řekl o to více byl nervoznějši.
"Řikaš že se ti povedlo utect a pronasledovalí tě... Jak jsem si myslel ale asi tě sklamu nemužeme pomocí ta Vesnice je ve valečne zoně a momentalně nemame žadnou Armadu. Všichni jenž byli Rekrutovani byli přemištěni k Valečnim hranicim ktere Chraní. Tohle je Valka a nepřitel je boužel přiliš silnej. Ale hceš li važně za každou cenu zachranít svoji vesnici tak tě čeka dlouhá cesta. já osobně ti mohu doporučit se nechat Rekrutovat to kralovske Armady. a nebo by ses mohl zeptat na radu Starších." Otřel pot s čela a čekal na tve rozhodnuti
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Nicoglow15

Nicoglow15


Posts : 19
Join date : 27. 03. 13

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptyTue Apr 30, 2013 3:12 pm

"Hmmmm... Mohl bych se nechat rekrutovat do té armády ale zajímala by mě i ta rada starších."
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptySat May 04, 2013 7:31 am

"Tak mě nasleduj" řekl mladik a vedl tě k největši budově ve vesnici. vypadalo to jako nějaky chram. na zarostlím kamenem truně zde seděl nějaky stařik s plnovousem až skoro na zem. jeho tělo bylo poznamenano již tokem času. Mladik pote odešel a nechal tě tu samotneho. pote muž promluvil. "přišel ses Zeptat co udělat bys měl abys svoji vesnici zachranil spravně?" na chvily se odmlčel a vypadalo to jako by se ti dival do oči nebo možná přimo do duše. "Pokud se vydaš zpatky jedina věc tě čeka, a tou je tva smrt. Pravě teď jsi přiliš slaby abys čelil temnotě ktera se tam naleza tvoje cesta by se měla zaměřit na tve zdokonaleni a nalezeni mocnych přatel kteří by ti pomohly na tvoji cestě osudu. měl by ses vydat do středu země a hledat misto kde najdeš uplatněni k tvoji sile" pote se odmlčel.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Nicoglow15

Nicoglow15


Posts : 19
Join date : 27. 03. 13

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptySat May 04, 2013 10:45 am

"Do středu země říkáš a co bych tam měl hledat?"
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptySat May 04, 2013 11:09 am

"Hlavní město teto řiše se nacheza v středu tohoto kontinentu. Tám se muže někdo jako ty uplatnit. najit nějake společniky a hledat dobrodružstvi ktere by ti mohlo přinest požadovanou silu pro tvoji nastavajici cestu" pote už se uplně odmlčel a zavřel oči.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Nicoglow15

Nicoglow15


Posts : 19
Join date : 27. 03. 13

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptySat May 04, 2013 11:11 am

"vydám se tedy do toho města a pokusím se tam najít nějakou pomoc nebo se tam alespoň více připravit a zlepšit své bojové umění"
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptySun May 05, 2013 5:02 pm

dokončil jsi rozhovor a otočil ses . vyšel jsi dveřma a taky zamiřil přimo z vesnice. nějak tě nic netahlo k mistnim. jako by sis vyztičil jasny cíl za kterym ses vydal. cesta však byla dlouha, dlouha ale klidna uběhly dva dny než jsi stal před rozsahlimy hradbamy hlavniho města. město ktere nebylo skoro vubec dotknute valkou nebo aspoň ne na první pohled. u Brany staly dva stražni kteři nějak neřešily kdo vstupuje nebo vychazi. takova klidova pohoda.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Nicoglow15

Nicoglow15


Posts : 19
Join date : 27. 03. 13

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptyTue May 07, 2013 1:28 pm

zamířil jsem ke strážím a zeptal jsem se jich "Mohu vstoupit do města?" v domění,že mě tam snad vpustí.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptySat May 11, 2013 1:04 pm

Straž
"Hehe pobavíl jsi nás. Klidně si vstup nemame duvod nikoho nevpustit dovnitř. teda pokud nema v planu dělat potiže pak by sme ho museli chytnout a zavřít. takže doufam že nemaš v planu dělat potiže že ne?"
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Nicoglow15

Nicoglow15


Posts : 19
Join date : 27. 03. 13

Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. EmptySat May 18, 2013 6:37 am

"Nemám v plánu dělat nějaké potíže mám v plánu se nechat naverbovat do armády"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ranak v plamenech. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ranak v plamenech.   Ranak v plamenech. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ranak v plamenech.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ranak Vanarhon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ikaria - Esteria :: Ikaria - Hra :: Herní Mistnost-
Přejdi na: