Ikaria - Esteria
Pokud zde nejste Registrovaný tak se registrujte. v Jinem připadě se příhlašte , Kontaktujte Admina nebo Odejděte.
Ikaria - Esteria
Pokud zde nejste Registrovaný tak se registrujte. v Jinem připadě se příhlašte , Kontaktujte Admina nebo Odejděte.
Ikaria - Esteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ikaria - Esteria

Ikaria Story
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Honba za drakem

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Honba za drakem   Honba za drakem EmptyFri Mar 08, 2013 2:27 pm

zde bude pokračovat Agronak a Keveak společně s Illerien.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptySat Mar 09, 2013 2:48 pm

Keveak
"Co vlastně očekavam od toho že stebou vedu tenhle rozhovor? co to asi bude. ty něco hledaš a to něco je semnou spojene a proto se ptam proč to hledaš. co maš v umyslu když to najdeš. tve odpovědi mohou ovlivnit i tvuj život."

Agronak
prochazel jsi se kolem až si v jednu chvily stal na takovym mistě že jsi nevyděl ani tabor ani Illerien. kdo vy jestli to bylo jen tim že se rychle snesla tma nebo jsi byl jen za nějakymy šutry ve špatnem uhlu.
když se nahle vedle tebe zjevila drobna postava v kapi. v te tmě ani nebylo dobře vydět do obličeje.
"Proč nasleduješ toho elfa? jaky k tomu ma duvod někdo jako ty? co ti nabídl za tvoje služby?"
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Isamu-san

Isamu-san


Posts : 49
Join date : 14. 04. 11
Age : 28

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptySat Mar 09, 2013 2:59 pm

Agronak

"Vypadá jako člověk, kolem kterého se vždy něco děje. Co je jeho cílem je mi úplně jedno a nijakou odměnu od něho nečekám. Spíš by se to dalo popsat jako hon za zkušenostmi." řekl jsem, když jsem si uvědomil, že on nic takového nemůže vědět. "Jak ses vůbec něco takového dozvěděl?" Zeptal jsem se ještě.
Návrat nahoru Goto down
Thionel

Thionel


Posts : 119
Join date : 08. 10. 11

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptySat Mar 09, 2013 3:54 pm

Keveak
Protáhl jsem se a tajemně se usmá. "Co chci je zapovězené. Možná to co hledám je s tebou spojené ale nijak ohrožující na tvé existenci. Tedy pokud semě nepokusí zabít. Vždy se snažím vše vyřešit v klidu... dobře to není úplná pravda... " Opět jsem ulehl na zem a zavřel oči. "Je pěkné že se snažíš chránit toho draka ale nic mu ode mě nehrozí." Sevře jsem jílec svého meče a pomalu se ubíral zpět do snů, i tak jsem však stále čekal pokud mi ještě něco nebude chtít.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptySat Mar 09, 2013 5:20 pm

Agronak
"Hon za zkušenostmi? jseš zvlaštní ale dobře. měj se však na pozoru. jsem si jisty že to neni taky Elf jakeho si představuješ. raději si kryj zada." řekl a pote jako nahle zmizel. když si se vratíl. u Ohně seděla Illerien a podivala se tvím směrem.
"Skim jsi to mluvil?" Otazala se. a tim take zbudila Keveaka.

Keveak
pote co jsi zalehl si znova usnul a hned ses však probudil. to jsi zrovna slišel Illerien jak se naněco pta Agronaka. seděla u ohně.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Isamu-san

Isamu-san


Posts : 49
Join date : 14. 04. 11
Age : 28

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptySat Mar 09, 2013 7:02 pm

Agronak

"To kdybych věděl..." řekl jsem, ale konec jsem nechal otevřený, jelikož jsem viděl Keveaka, jak se zrovna probudil a tak konec (ikdyž spíše začátek) té věty zůstal viset ve vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Thionel

Thionel


Posts : 119
Join date : 08. 10. 11

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptySun Mar 10, 2013 9:30 am

Keveak
Otevřel jsem oči a zahleděl se na nebe. Pomalu vstal a protáhl své ztuhlé svaly. "Otravný sny." Zabrbral jsem otráveně a vzhlédl k Illerien. "Tak co, nalezla jsi něco zajímavého?" Mezitím co jsem čekal na odpověď jsem se plně oblékl a dal všechny své věci na své místo.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptyMon Mar 11, 2013 12:10 pm

Illerien
čekala že se něco dozvi od Agronaka ale pak to zarazil Keveak.
"Něco zajimaveho? měly bysme se zbalit krom toho že znam přibližny směr kuďma dale drak nasledoval citim něco zvlaštniho. někdo jde po našich stopach... někdo se nas snaži dostat asi sme bodly do vosího hnízda. ale pokud hceme aby nam drak neutekl tak se nemužem zdržovat"
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Thionel

Thionel


Posts : 119
Join date : 08. 10. 11

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptyMon Mar 11, 2013 2:47 pm

Keveak
Pokýval jsem hlavou a porozhlédl se po okolí. "Tak veď, čím rychleji tim lépe. Nerad bych byl nepříjemně překvapen." Z vaku jsem si vyndal rozpracovanou sošku a občas upravil nějaký detail, aby byla pro mé oko dokonalá.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san

Isamu-san


Posts : 49
Join date : 14. 04. 11
Age : 28

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptyMon Mar 11, 2013 4:07 pm

Agronak

Posbíral jsem své věci, které ležely na zemi, vak jsem si hodil přes rameno a čekal jsem až někdo zavelí k cestě...
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptyTue Mar 12, 2013 5:14 pm

Illerien
vydaly ste se teda dale na cestu. směr byla trpasliči země a jejich hory. už to bylo několik hodin co ste šli. ale prozatim žadne znamky že by vas někdo sledoval. prochazely ste zrovna hustym lesem a v daly ste už vyděly dalši hory když nahle se Illerien zastavila až ste doni malem vrazily pozvedla ruku a rozhledla se po stromech.
"Nejsme zde samí" pošeptala a pote se přikrčila a šmachtla po kudle u pasu.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Thionel

Thionel


Posts : 119
Join date : 08. 10. 11

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptySat Mar 16, 2013 3:36 pm

Keveak
Zarazil jsem se a rozhlédl se po lese a hledal jakoukoliv známku někoho jiného. Položil jsem ruku na jílec svého meče a vyčkával... "No super, další hloupý zdržení. To opravdu nemůže jít alespoň někdy něco dobře bez větších problémů?" zabrblal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san

Isamu-san


Posts : 49
Join date : 14. 04. 11
Age : 28

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptySun Mar 24, 2013 9:25 am

Agronak

"A kde jsou protivníci? Vsadím se, že žádný nemůže čelit hněvu mé sekery." řekl jsem potichu, zatímco jsem se připlížil k Illerien s vytaženou sekerou.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptySun Mar 24, 2013 11:29 am

z daly se kvam bližil muž. po chvily ho Keveak poznal by to ten samy jenž mu řekl o Drakovy. ze stromu zeskočily dalši dva tihle ale spiše vypadaly na lovce a miřily na vas z luku. z povzdaly se oběvil ještě jeden muž. byl v robě a přes obličej kapy.
Drakobijec promluvil
"Nečekal jsem že budeš tak hloupy a važně se po tom drakovy vydaš a už by mě nenapadlo že važně to děvče najdeš. ale to je fuk. zde vaše cesta konči a to děvče pujde snami diky ni toho draka zabijem"


všichni staly namistě. až na drakobijce ktery tasil těžkou sekeru ze zad a rozeběhl se na Keveaka.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Thionel

Thionel


Posts : 119
Join date : 08. 10. 11

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptySun Mar 24, 2013 12:03 pm

Keveak
Sledoval jsem mohutnou sekeru a před tím než se ke mě dostal jsem prudce uhnul v pravo přetočil se v levo a tasil meč který v tu chvíli mířil drakobijci na pas. Do druhé ruky jsem uchopil svo dýku a hodil jí po něm...
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptySun Mar 24, 2013 1:30 pm

Keveak
rychlim švihnutim sekery směrem dolu zablokoval tvuj vypad mečem ale dýku chytnul do ramene. až na menči zamračeni to nevypadalo že by ho to tolik tižilo. to už ale přitlačil svoji sekerou na tvuj meč prudkou silou.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Thionel

Thionel


Posts : 119
Join date : 08. 10. 11

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptyThu Apr 18, 2013 4:25 pm

Keveak

Rychle jsem se hnul směrem v pravo a meč sklonil tak aby sekera po něm sjela neškodně k zemi. Následně jsem nabral do volné ruhy hlínu, hodil mují do obličeje a svým večem se ohnal po jeho levé ruce
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptyThu Apr 25, 2013 3:34 pm

Drakobijec zakolisal a pustil sekeru pravou rukou zamiřil k obličeji Levou ruku nechal tak a do ni se lehce zasekl meč (ne uplně projel skrz chraniče) "DOHAJE! TY SKRČKU!" Vykřiknul a na nic nečekal a už se přitlačil k tobě a pravou rukou tentokrat chmatnul po tvoji ruce kterou jsi držel meč.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Thionel

Thionel


Posts : 119
Join date : 08. 10. 11

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptySat May 04, 2013 10:34 am

Keveak
Prudce jsem trhnul s mečem směrem dozadu aby jeho ruka směřovala na ostří a ne na mou ruku. Z opasku jsem druhou rukou tasil kudlu a bodl jsem mu jí do břicha.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptySat May 04, 2013 11:05 am

Keveak
muž padl na hrot tve kudly a přestal se hybat. chvily natebe ještě ve vzteku ziral ale kriticky zasach mu nedovolil již nic udělat. To už Illerien vyřidila střelce a Mag mezitim zdrhl prič. tedy zde již už nikdo nezustal krom vás.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Thionel

Thionel


Posts : 119
Join date : 08. 10. 11

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptySat May 04, 2013 2:51 pm

Keveak
Rozhlíd jsem se ještě po možném nebezpečí a následně jsem opět pokynul Ilerien aby dál vedal tou správnou cestou.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptySat May 04, 2013 3:13 pm

Illerien
Zbarvena od krve olizla zbytky krve s kudly a hodila ji zpatky za opasek a vydala se dale . Již brzo byli vydět znova hory.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Isamu-san

Isamu-san


Posts : 49
Join date : 14. 04. 11
Age : 28

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptySat May 11, 2013 8:58 am

Agronak

Dále jsem následoval vedení Illerien s tím, že jsem si tady připadal trochu zbytečný...
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptySat May 11, 2013 1:03 pm

Pokračovaly ste dal a dal když... Nahle ste nešli nikam Illerien stala na mistě jako by se divala na něco. něco obrovskeho. to co vám přišlo jako součast hory byl drak obrovsky Drak. těžko charakterizovat co to bylo za Typ Ale Illerien se již dale nehnula a čekala na to co vy budete dělat. drak si vás pravděpodobně ještě ani nevšim protože se ani nehybal.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Isamu-san

Isamu-san


Posts : 49
Join date : 14. 04. 11
Age : 28

Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem EmptyMon May 13, 2013 4:36 pm

Agronak

Po chvíli sledování jsem konečně pochopil na co se Illerien tak dívá a proč se zastavila. Půl kopce před námi nebyl kopec, ale obrovský drak. Obdivuhodný tvor. Tak velký a tak mocný. Určitě mi mohl dopomoci k získání dovedností a schopností, které jsem hledal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Honba za drakem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Honba za drakem
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ikaria - Esteria :: Ikaria - Hra :: Herní Mistnost-
Přejdi na: