Ikaria - Esteria
Pokud zde nejste Registrovaný tak se registrujte. v Jinem připadě se příhlašte , Kontaktujte Admina nebo Odejděte.
Ikaria - Esteria
Pokud zde nejste Registrovaný tak se registrujte. v Jinem připadě se příhlašte , Kontaktujte Admina nebo Odejděte.
Ikaria - Esteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ikaria - Esteria

Ikaria Story
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Honba za drakem

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri Mar 08, 2013 2:27 pm

First topic message reminder :

zde bude pokračovat Agronak a Keveak společně s Illerien.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net

AutorZpráva
Thionel

Thionel


Posts : 119
Join date : 08. 10. 11

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyThu May 23, 2013 6:10 pm

Keveak
Usmál jsem se. "Děkuji Illerien, teď tu prosím počkejte. Ať už se vrátím živí či mrtvý, rád jsem tě poznal." Zlehka jsem se zasmál a vykročil pomalu k drakovi. Tak se uvidí jestli má hlad. Zastavil jsem od draka v uctivé vzdálenosti a zvolal na draka. "Hálo! Mohu rušit?"
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri May 24, 2013 9:14 am

Drak se ani nehnul. jen sis všimnul jak se jeho oči podivaly přimo natebe jako by se divaly na maleho červa.
"čeho si žada mala bytost křehkeho života?" uslišel jsi ve vlastni hlavě.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Thionel

Thionel


Posts : 119
Join date : 08. 10. 11

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri May 24, 2013 2:25 pm

Keveak
"Zas tak křehký není. Žil jsem již mnoho let, ale kvůli tomu zde nestojím. Zajímá mě magie, čas, vesmír. Draci žijí již mnoho let a mne vždy zajímal svět, ne jako krajina ale jako dílo energie, pro všechny něco jako magie. Zajímalo by mě odkud magie pochází, proč jsou někteří méně zdatní než jiní jí ovládat a je možné jí ovládat i když dotyčný nemá žádný talent?" Zastavil jsem své blábolení a zasmál jsem se trapně. "Promiňte moc mluvím, doufám že vás to neotravuje."
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri May 24, 2013 2:46 pm

"co nabiziš vyměnou za me znalosti křehkej tvore" uslišel jsi opět ve sve hlavě.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Thionel

Thionel


Posts : 119
Join date : 08. 10. 11

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri May 24, 2013 2:47 pm

Keveak
"Co ty považuješ vhodné za tvé znalosti?" Usmál jsem se nad výmněnou.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri May 24, 2013 2:52 pm

"Nepotřebuji nic materialniho z tohoto světa. potřebuji tvuj slíb že naložiš se znalostma dobře a že ze svimy společniky udělaš všechno abys osvobodil Mirthske hory."
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Thionel

Thionel


Posts : 119
Join date : 08. 10. 11

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri May 24, 2013 3:02 pm

Keveak
"Udělám vše co bude v mých silách ale nevládnu smrti a nemohu tak zaručit že se tak stane." Uklonil jsem se v úctě a posadil jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri May 24, 2013 4:01 pm

"Pokud bys byl bez šance už teď bys byl mrtvy" ozvělo se ti znova v hlavě a tentokrat ktobě drak sklopil vice hlavu. "Tak se teda ptej"
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Thionel

Thionel


Posts : 119
Join date : 08. 10. 11

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri May 24, 2013 4:10 pm

Keveak
"Co je to magie? Proč vlastně je, nebo pokud tu byla ještě před zemí, čeho je schopná. A je potřeba talent pro praktikování magie a uskutečňovat s ní divy?"
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri May 24, 2013 5:24 pm

"Magie je stejna jako jakokoliv jina sila... je to součast tohoto světa něco jako vzduch je všude nachazi se i v každem těle každeho tvora. je to druch sily ktery muže použivat každy tvor. oběvuje se v mnoha podobach podle toho jaka je duševni sila uživatele a jak ji využiva. Magie ale zde byla už když tenhle svět začal ještě předtim než sme zde žily my. Magie je vlastně duševnim bytim bohu v tomto světě. diky Magii sme vznikly my draci a nasledně i vy menči tvorove. Je schopna všeho ale zaroveń i ničeho. naučit se citit tuhle silu a použivat ji naročne. ale neni potřeba nani žadny talent protože v podstatě ten talent maji všichni jen ho musi odhalit."
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Thionel

Thionel


Posts : 119
Join date : 08. 10. 11

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri May 24, 2013 5:31 pm

Keveak

"Jsi schopen mi ukázat něco z vědění o magii, nebo mi odhalit jaká foram magie je pro mne nejideálnější? Něžádám o moc nad světem žádám o schopnost bránit, a uchovávat vědění o světě. Jednoho dne bych rád byl ten kdo povede lid v nové éře."
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri May 24, 2013 5:36 pm

"Mohu tě navest tim spravnym zpusobem možna bys měl svolat sve přatele jeden z nich minimalně něco o magii vy takže by to mohlo usnadnit pomoc protože neni tak jednoduche na sebe vzit formu člověka"
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Thionel

Thionel


Posts : 119
Join date : 08. 10. 11

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri May 24, 2013 5:38 pm

Keveak

Přikývl jsem a pokynul Illerien ať příjde blíže.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san

Isamu-san


Posts : 49
Join date : 14. 04. 11
Age : 28

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri May 24, 2013 5:50 pm

Agronak

Vydal jsem se blíže k drakovi a přitom jsem v mysli obdivoval jeho majestátnost a neochvějnost, která celému údolí kolem dávala vzhled docela malé rokle...
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri May 24, 2013 5:54 pm

všem se v hlavě ozval hlas samozřejmě Keveak už si stihl zvyknout na tuhle formu řeči.
"vydim ve vas dvou přichozich potencial... pokud přislibite pomoc na cestě tohoto muže jsem ochoten vás ponořit do taju Magie. pokud však se pokusite mě podvest bude vás to stat život až už budete kdekoliv."
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Isamu-san

Isamu-san


Posts : 49
Join date : 14. 04. 11
Age : 28

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri May 24, 2013 6:36 pm

Agronak

"Ode mě žádné nebezpečí nehrozí. Ne někomu ani ničemu, co souzní s přírodou." Přistoupil jsem blíže a na znamení, že má slova nejsou prázdná jsem odložil svou sekeru vedle sebe na zem.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri May 24, 2013 6:43 pm

"dobře Posaďte se..." hlas se odmlčel a zaměřil se na Illerien "Zajimave Illerien takže budeš předvadět co povim" Illerien kívla a sedla si směrem čelem k vam . chtěla aby ste dělaly přesně co ona. pak promluvil drak znova. "ukliďněte sve tělo a pokuste se vnimat vzduch a přirodu takovou jaka je. vnimejte všechno co se kolem děje všechno co vaše tělo přijima a souzněte stim. snažte se najit to co stim souzni. zaměřte svou mysl čistě na to" Illerien během chvilky vypadala jako by zde ani nebyla. jeji tělo bylo volne a jeji dech byl tak klidny. pak zase promluvil drak. "Jakmile to ucitite snažte se to nechat prochazet celym tělem. a zamyslete se nad nějakou formou magie. nějakym elementem"
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Thionel

Thionel


Posts : 119
Join date : 08. 10. 11

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri May 24, 2013 6:55 pm

Keveak

Posadil jsem se a zhluboka se nadechl. Uvolnil své tělo a vydechl. Oprostil jsem se od myšlenek, tak jako při meditaci. Zavřel jsem oči a naslouchal hlasu starodávného tvora.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san

Isamu-san


Posts : 49
Join date : 14. 04. 11
Age : 28

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri May 24, 2013 7:02 pm

Agronak

Usedl jsem do orosené trávy a ruce jsem si položil v uvolněných pěstech na kolena. přivřel jsem oči a začal jsem pravidelně zhluboka dýchat. Moje mysl se začala uvolňovat, problémy přestávaly existovat a soustředil jsem se na každý detail přírody kolem sebe, ale zároveň na nic. Otevřel jsem mysl všem okolním vjemům a plně jsem se soustředil na přírodu. Nenechal jsem se omezovat jednotlivými detaily, ale přesto jsem o nich věděl.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyFri May 24, 2013 7:17 pm

Agronakovy to chvilu trvalo ale nakonec i on se přidal k Illerien a Keveakovy. vaše těla se zdala byt zvlaštni. cele tělo se citilo zvlaštně. jako by ve vas proudilo ještě něco. měly ste pocit jako by se vaše těla vznašela. pak se ozval zase hlas.
"Skuste se v myšlence zhmotnit to co vás zajima zhmotnit podstatnu magie"
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Thionel

Thionel


Posts : 119
Join date : 08. 10. 11

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptySat May 25, 2013 12:07 pm

Keveak

Opět jsem svou mysl odprostil od okolí a ponořil se do hlouby své mysli. Procházel jsem královstvím mých vzpomínek a kráčel až ke středu. Tam kde jsem se vždy při meditaci uchýlil. Když jsem byl plně ve své mysli, nechal jsem se unášet okolíma zahnal všechny své vzpomínky. Po chvíli jsem byl v naprosté prázdnotě. Nic okolo mě nebylo. Nic ani náznak nečeho co kdy v mé mysli bylo. To je to co jsem si představoval, nic jen vzduch okolo mě.
Návrat nahoru Goto down
spagr

spagr


Posts : 3
Join date : 24. 05. 13

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptySun May 26, 2013 10:19 am

Dívám se na muže, jak sedí v trávě a meditují. Nevím, kdo jsou, ale nepřipadají mi nebezpeční. Zatím je budu sledovat a počkám, až se dostanou z toho tranzu.
Návrat nahoru Goto down
spagr

spagr


Posts : 3
Join date : 24. 05. 13

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptySun May 26, 2013 12:56 pm

Eleshar

Konečně jsem ho uviděl, draka. Hledám ho takovou dobu, a konečně ho vidím.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san

Isamu-san


Posts : 49
Join date : 14. 04. 11
Age : 28

Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 EmptyWed Jun 12, 2013 7:47 pm

V hloubi své mysli jsem zamířil ze svého těla. Absolutní uvolnění. Byl to povznášející pocit. Poté, co jsem se z toho pocitu vzpamatoval, zaměřil jsem svou mysl na vše živé kolem. Snažil jsem se pochopit smysl toho všeho hemžení a tak podobně...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Honba za drakem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Honba za drakem   Honba za drakem - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Honba za drakem
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ikaria - Esteria :: Ikaria - Hra :: Herní Mistnost-
Přejdi na: