Ikaria - Esteria
Pokud zde nejste Registrovaný tak se registrujte. v Jinem připadě se příhlašte , Kontaktujte Admina nebo Odejděte.
Ikaria - Esteria
Pokud zde nejste Registrovaný tak se registrujte. v Jinem připadě se příhlašte , Kontaktujte Admina nebo Odejděte.
Ikaria - Esteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ikaria - Esteria

Ikaria Story
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Je to ve válce.

Goto down 
+4
Meiki Ookami
Mister_zx
Krumla
Joshiro
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
AutorZpráva
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Je to ve válce. - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Je to ve válce.   Je to ve válce. - Stránka 18 EmptyThu Dec 13, 2012 5:38 pm

First topic message reminder :

Svět je ve válce hrdinove neuspěly v zastaveni přistaveni Tzulana na pevninu a tak se stahly do pevnosti ktere mohou branit. Země je nini rozdělena na 2 častí
Kraloství Lidu a Tzulanová vláda. Tzulan zabral veškerou zemi na Jihu odkud přišel a jeho hranice dosahuji až pevnosti u Redwoodu. prozatim je ale klid. ani na jedne straně se neděje nic je to až podezřele. zato Elfí a Trpasliči řiše začinaji mit pochyby o tom že by zemi měly vladnout lide. Vskutku važně hodně zla doba.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net

AutorZpráva
Krumla

Krumla


Posts : 630
Join date : 26. 09. 10

Je to ve válce. - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je to ve válce.   Je to ve válce. - Stránka 18 EmptyMon Mar 18, 2013 8:50 pm

Lillien

Rozhliadla som sa po okolí, rovnako ako on.
"Je mi jedno.. kam.. alebo ako dlho bude utekať." Zasunula som meč do púzdra a rukou som si prehrabla vlasy.
"Pôjdem za ním kľudne aj do nárućia Tulzana, je mi jedno čo ma to bude stáť.. zomrie a bude ľutovať, že mi niekedy skrížil cestu." Zavrčala som, aj keď som vedela, že jeho prenásledovanie môže trvať nejaký čas.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Je to ve válce. - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je to ve válce.   Je to ve válce. - Stránka 18 EmptyMon Mar 18, 2013 8:58 pm

Lillien
"Nebudu ti nic vymlouvat ani nato nejsem hodnej. ale bude to dlouha cesta a hodlam ti s Kamilem pomoci budeš li chtit. bude to však potřebovat sosnovat pořadnej plan jak se do Náruče Tzulana dostat." Uškrnul se
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Krumla

Krumla


Posts : 630
Join date : 26. 09. 10

Je to ve válce. - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je to ve válce.   Je to ve válce. - Stránka 18 EmptyTue Mar 19, 2013 3:16 pm

Lillien

Mierne som si povzdychla a pohľad som uprela niekam za seba, späť do pevnosti.
"Nepoznáš.. nejaké miesto? Nechcem tu moc ostávať." Zamumlala som pre seba a pomalým krokom som si to zamierila niekam, preč. Proste som od tohto miesta chcela ísť čo najďalej. Rukou som si pritlačila ranu na rameni, ktorú mi spôsobila lebka. Nakoniec som si z ramena strhla rukáv oblečenia a prezrela som si mierne krvacajúcu ranu. Nebolo to nič hrozné, rozhodne som si to vedela vyliečiť aj keď tu som sa s tým babrať zatiaľ nechcela.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Je to ve válce. - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je to ve válce.   Je to ve válce. - Stránka 18 EmptyThu Mar 21, 2013 5:47 pm

Lillien
"mnoho se toho změnilo jak pro mě tak i pro tebe. ale máš pravdu všude lepe než tady." prohlasil a miřil stebou prič z lesa. uplně ste minuly misto kde jsi měla tabořiště vypadalo to že spiše než k horam si to miřite do srdce kontinentu. takhle ste miřily dlouho když už se pomalu začala bližit dalši noc
"jsem ochotnej pokračovat. Kamil se taky neunaví ale myslím si že by sis chtěla a možna i potřebuješ odpočinout"
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Krumla

Krumla


Posts : 630
Join date : 26. 09. 10

Je to ve válce. - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je to ve válce.   Je to ve válce. - Stránka 18 EmptyThu Mar 21, 2013 7:24 pm

Lillien

Po celú cestu som vlastne ani netušila, kam ideme. Rukou som si zvierala zranenie od lebiek a snažila som sa ignorovať stále horší a horší pocit, ktorý som začala pociťovať ako v hlave, tak aj v žalúdku. Mala som pocit, ako keby som vypila neskutočné množstvo alkoholu a teraz bola v štátiu opici. Hlava sa mi motala no snažila som sa to nejakým spôsobom zakryť a pokračovať. Keď zastavil, len som sa na neho pozrela a roztrasenú ruku som si stiahla z už nekrvácajúcej rany.
Spravila som ešte zopár tackavích krokov smerom dopredu, až sa mi podlomili nohy a ja som sa takmer nestihla zachytiť jedného zo stromov, po ktorom som skĺzla až k zemi.
"Som hlupák.. takto pokračovať nemôžem.." Šepla som do ticha a len som sa rozhliadla po okolí.
"Mali sme sa zastaviť v našom tábore... nabrali by sme jedlo.. kone.. poprípade obväzy a nejakú lekársku súpravu. Cestu späť však rozhodne nezvládnem... ako ani do predu.. myslím.." Dodala som a len som sa na chlapíka ospravedlňujúco pozrela.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Je to ve válce. - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je to ve válce.   Je to ve válce. - Stránka 18 EmptySun Mar 24, 2013 1:23 pm

"Neni dobry napad se teď prochazet cestou kterou jsi se vždy prochazela. jen si odpočiň já se o vše postaram" Kamil (kostlivec) se vydal pozbirat nějake dřivy na oheň a utvořil ohniště. netrvalo dlouho a již bylo teplo.
Mezitim si chlapik sundal vrhni čast zbroje mohlo to vypadat v jednu chvily divně ale čistě odtrhl rukav od košile a začal si prohližet tve nejhorši zraněni.
mohlo jit nini z něho poměrně strach když byl takhle blizko ale to zrovna asi nebyli pocity ktere tě tižily.
Obvazal ti zraněni a pote si sedl na zem k ohní.
"Jako provizorni řešeni to bude muset vystačit. problem je že nemame važně zasoby ani čistou vodu... takže se budem muset prospat a pote se dame zase do chodu. už vím kde se vydame a seženem nějake zasoby a hlavně nějakou dezinfekci na tve zraněni. jen to ještě tu chvily vydrž." Zalehl a zavřel oči.
Kamil zřejmě jako jediny neměl v planu jit spat. znova si tě prohližel stejně jako tehdy v te cele.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Krumla

Krumla


Posts : 630
Join date : 26. 09. 10

Je to ve válce. - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je to ve válce.   Je to ve válce. - Stránka 18 EmptySun Mar 24, 2013 4:21 pm

Lillien

Nechala som ho, nech sa pozrie na moje zranenie. Spravila by som to aj sama ale momentálne som nevedela ani rozumne uvažovať, nie to ešte ošetriť vlastné rany.
"Heh, prvá noc bude najhoršia.. je to tak vždy. Ak teraz zaspím je tu možnosť, že sa už neprebudím. Všetko záleží od toho, ako sa bude ďalej vyvíjať to zranenie. Blbý nekromancer a tie jeho uhnité kostry." Následne som sa pozrela na Kamila, ktorý sa na mňa stále pozeral.
"Nič v zlom." Dodala som potichu a pohľad som radśej sklopila niekam k zemi. Snažila som sa zaspať aj keď.. netušila som či sa mi to podarí.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Je to ve válce. - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je to ve válce.   Je to ve válce. - Stránka 18 EmptySun Mar 24, 2013 6:51 pm

Kamil jen něco zařekl co jsi ani nezaslechla a padla si do mdlob jako male unavene ditě.
Když jsi se začala probouzec. citěla jsi že si ležela na něčem divnem ruky jsi měla jako kdyby jsi se oněco opirala a všechno se tak lehce houpala když jsi otevřela oči všimla sis že tě na zadech nese ten muž. ktery miřil již s Kamilem dale.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Krumla

Krumla


Posts : 630
Join date : 26. 09. 10

Je to ve válce. - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je to ve válce.   Je to ve válce. - Stránka 18 EmptySun Mar 24, 2013 10:15 pm

Lillien

Pomaly som sa začala preberať. Zdalo sa mi, že aj keď som v pokoji, stále sa natriasam. Kým som znova bola schopná rozoznávať obrysy, ktoré sa okolo mňa nachádzali, prešlo zopár minút. Bola som dosť zoslabnutá a navyše mi bolo úplne nanič. Pevnejšie som sa rukami prichytila o muža, ktorý sa očividne zobudil skôr a pomáhal mi týmto spôsobom. Nebola som stále tak úplne pri vedomí. Skôr som sa nachádzala v takej eufórii v ktorej sa moje telo uchýlilo, aby necítilo zbytočnú bolesť.
"Ako sa vlastne voláš?" Spýtala som sa šeptom a takmer som nespoznala môj vlastný hlas.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Je to ve válce. - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je to ve válce.   Je to ve válce. - Stránka 18 EmptyFri Apr 12, 2013 3:27 am

"Garien, to byvavalo moje jmeno" jeho ton byl klidny ale i přesto bylo lehce citit že to řekl s odporem. ale to už ste se bližily k prvnimu domku v te chvily Garien po kamilovy mrštil nějakou hnědou hadrou. kterou si přehodil přes tělo takže byl zahaleny.
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Krumla

Krumla


Posts : 630
Join date : 26. 09. 10

Je to ve válce. - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je to ve válce.   Je to ve válce. - Stránka 18 EmptySat Apr 13, 2013 2:22 pm

Lillien

Po vypočutí jeho mena som sa mierne pousmiala. Zdalo sa mi, že ho nehovorí práve s príjemným tónom hlasu.
"Ja som Lillien.. " Povedala som, keď som si všimla nejakého domčeka. Pravdepodobne sme sa začali dostávať do ľuďmi obývanej oblasti Zostávala som potichu. Chcela som si šetriť sily a tak som ich nechcela míňať na rozprávanie či podobne.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Je to ve válce. - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je to ve válce.   Je to ve válce. - Stránka 18 EmptySun Apr 14, 2013 8:22 am

Na chvily nastalo ticho. prochazely ste až do středu kde ste vešli do hostince. lidi si vas z nějakeho duvodu ani nevšimaly. Hostinskej byl klidnej s usměvem vás uvital u baru a kamilovy podal klič od pokoje.
"nevěděl jsem že sis za tu dobu stihl obstarat služebnika i přitelkyni." Kamil mlčel ale Garien se lehce usmál. stale tě však nepustil ze svich zad. ani nevěděl jestli pořadně vnimaš nebo ne.
"ani jedno ani druhe. jsou to mi přatele. kdyby se někdo vyptaval nikdo z nás zde neni ubytovan dobře? mi se prozatim vydame do pokoje pak nam tam dones něco tepleho k jidlu a něco na zapiti diky." dal už nic neřešil a vyšel po schodech nahoru až k poslednimu pokoji. jako jediny měl tvrzenějši dveře než ostatni. Odemknul a vešel dovnitř. Položil Lillien šetrně na postel. byla zde jen jedna.
"Tohle bude prozatim tvuj pokoj Lillien. snád se zde nebudem muset dlouho zdržet ale ty si potřebuješ určitě co nejvice odpočinout."
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Krumla

Krumla


Posts : 630
Join date : 26. 09. 10

Je to ve válce. - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je to ve válce.   Je to ve válce. - Stránka 18 EmptySun Apr 14, 2013 9:28 am

Lillien

Pocítila som, ako ma položil na posteľ. Nie že by bol jeho chrbát nepohodlný no posteľ bola predsa len posteľ. Pomaly som zatvorila oči no donútila som sa ostať pri vedomí.
"Potrebujem alkohol, čo najtvrdší." Šepla som vyčerpane a len som si začala opatrne dávať dole tuniku. Rany mi už stihli zachrastiť no ja som vedela, že si chrasty budem musieť odtrhnúť, keďže som si rany nevyčistila a nechcela som riskovať infekciu.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 2104
Join date : 17. 11. 09

Je to ve válce. - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je to ve válce.   Je to ve válce. - Stránka 18 EmptySun Apr 14, 2013 10:19 am

Lillien
"Kamil se ti postara o vše co teď budeš potřebovat já za někim budu muset ještě skočit za chvily jsem zpět. prozatim ale nedělej nic stim zraněnim." řekl Garien a zmizel hned co sis začla sundavat Tuniku
Kamil se otočil na tebe. "Lahev čeho ti mam donest nebo je ti to jedno?"
Návrat nahoru Goto down
http://ikaria-esteria.roleplaylife.net
Krumla

Krumla


Posts : 630
Join date : 26. 09. 10

Je to ve válce. - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je to ve válce.   Je to ve válce. - Stránka 18 EmptyThu Jun 13, 2013 4:34 pm

Lillien

Prikývla som, na čo pomaly odišiel a ja som pohľad otočila ku zamaskovanému kostlivcovi.
"Niečo tvrdé.." Odpovedala som mu a keď mi po chvíľke doniesol plnú flašku jedného z najtvrdších alkoholov, odzátkovala som ju a poriadne som si z nej odbila. Následne pre mňa začalo takmer peklo. Odtrhnúť si chrasty nebolo nič príjemného no vďaka alkoholu som to vnímala len čiastočne. Následne som si všetky rany prepláchla alkoholom a poriadne ich následne vyumývala teplou vodou.  O obväzy sa už postaral Kamil, pretože som toho sama nebola schopná. Sama som sa však postavila z postele a takmer v momente som dopadla na zem, no našťastie som sa pred tým stihla zachytiť o stoličku na ktorú som si aj sadla.
"To bolo.. tesne.." Uchechtla som sa no nemala som na mysli ten pád. Skôr celkovo.. no rozhodne by som v danom stave nevydržala ďalší deň-dva. Teraz som už len popíjala z flašky alkoholu na to, aby som stále mala pod kontrolou .. bolesť.. aj keď koho som chcela oklamať, proste som na alkohol mala momentálne hroznú chuť. Netrvalo dlho kým som na stoličke zaspala. Bolo jasné že sa ďalších pár dní neprebudím.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Je to ve válce. - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je to ve válce.   Je to ve válce. - Stránka 18 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Je to ve válce.
Návrat nahoru 
Strana 18 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ikaria - Esteria :: Ikaria - Hra :: Herní Mistnost-
Přejdi na: